+421 2 5465 4463     CPZ Login     Online test

 
20190125132758_hans_agne_gotland.jpg

Svenska Köttföretagen, spoločnosť, ktorá verí v budúcnosť, si vybrala ERP JEEVES

08.10.2018 | Novinky

Spoločnosť Svenska Köttföretagen si vybrala spoločnosť Jeeves a jej ERP riešenie, ktoré má zabezpečiť ďalší rozvoj lídra vo švédskom mäsospracujúcom priemysle.

Rozhodovací proces bol zdĺhavý a konkurencia bola veľmi silná, najmä od iného globálneho dodávateľa ERP. Anneli Vidjelid, ktorá je vedúcou administratívy spoločnosti Köttföretagen, hovorí: "V Jeeves pochopili naše skutočné potreby, preto sme sa v spolupráci s ním dokázali stať silným hráčom. Pritom je naozaj jednoduché so systémom Jeeves pracovať“

Spoločnosť Svenska Köttföretagen, ktorá je vo vlastníctve najväčších bitúnkov vo Švédsku, pracuje na rozvoji tohto odvetvia. Köttföretagen tiež zahŕňa spoločnosť Gård och Djurhälsan AB - poradenskú spoločnosť, ktorej cieľom je napomáhať zachovaniu efektívneho a zdravého chovu zvierat. Úlohou spoločnosti je podporovať rast a ziskovosť vo výrobe mäsa vo Švédsku, ako aj zabezpečiť, aby výroba a prispievala k dobrému zdraviu.

 

Nové riešenie spoločnosti je ERP JEEVES verzia 5 a zahŕňa integrované riešenie elektronického predaja spoločnosti Jeeves (eSales). Dôležitým aspektom implementácie v spoločnosti je možnosť správy viacerých firiem súčasne. "Jeeves zahŕňa štandardné riešenie viacerých spoločností, čo znamená, že systém je dobre vyvinutý," hovorí Anna Abelssonová, ktorá je projektovým manažérom a kontrolórom v Centre zdieľaných služieb v Skövde, ktoré poskytuje podporu pre všetky spoločnosti v rámci implementácie.

 

Spoločným znakom, ktorý majú mnohí zákazníci spoločnosti Jeeves spoločné, je ochota k zmene a inovatívnosť. V skutočnosti si vyberajú Jeeves ERP špeciálne pre ľahkú customizáciu. Svenska Köttföretagen nie je výnimkou. Spoločnosť pracuje na základe viery v budúcnosti, udržateľnosti a inovácie. "Teším sa na vzájomne prospešnú a dlhodobú spoluprácu," hovorí Jens Wiik, ktorý je manažérom dodávky pre tento veľmi vzrušujúci projekt.