+421 2 5465 4463     CPZ Login     Online test

 

Jeeves Cloud

Potrebuje Vaša firma niečo viac ako štandardné cloudové služby? S Jeeves ERP môžete mať kontrolu, prispôsobiteľnosť a bezpečnosť lokálneho riešenia so všetkými výhodami cloudu.

Zatiaľ čo Jeeves ERP eliminuje prevádzkové náklady a riziko, Vám zostane plná kontrola. Môžete zaplatiť za to čo potrebujete, kedy to potrebujete. Môžete upgradnúť systém vtedy, kedy ste pripravení. Máte slobodu vybudovať prispôsobenie aké chcete a integrácie ktoré požadujete. Nie ste obmedzovaní vlastníckymi právami alebo limitovaný technológiu. Váš ERP systém je kompletne prenosný, otvorený a flexibilný.
Ak to vezmeme z inej strany, keď dáte Jeeves ERP do cloudu, veta “Váš ERP, Vaša cesta” sa posunie na novú úroveň. Nechajte technické úlohy na tím expertov. Venujte viac času a investícií na rozvoj inovácii a iné oblasti IT služieb.

Benefity Jeeves ERP cloud riešenia

Rastúce stredné podniky potrebujú niečo viac ako SaaS. Potrebujú kontrolu, prispôsobiteľnosť a bezpečnosť lokálneho ERP systému v kombinácii so všetkými tradičnými benefitmi cloudových služieb. Všetko to môžete mať s Jeeves ERP v cloude. Je plne udržiavaná a podporovaná Jeeves-om, ale je ľahko prispôsobená aby fungovala tak, ako pracujete vo svojom súkromnom cloude Vy.

SaaS, PaaS a IaaS služby za jednotný mesačný poplatok

Jeeves ERP zahŕňa softvér ako službu (SaaS), platformu ako službu (PaaS) a infraštruktúru ako službu (IaaS).

Plne udržiavaná a podporovaná služba

Jeeves ERP Cloud je služba plne udržiavaná a podporovaná vyhradeným tímom expertov s rozsiahlymi znalosťami aplikácie, platformy a infraštruktúry, ktoré im umožňujú ľahko predchádzať, diagnostikovat a riešiť problémy ak sa vyskytnú. Výsledkom je značné odľahčenie záťaže z Vášho IT tímu, ktorí sú nútení rozdelovať svoj čas, rozpočet a kompetencie v rozsiahlom IT prostredí Vašej firmy.